Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobylany: Sesja i festyn z Lechem Wałęsą

Utworzony przez wykpiwacz wiochy, 22 sierpnia 2009 r. o 15:45
materialista napisał:
oj to jeszcze całkiem znosnie -naprawdę -bywało duuuuuużo duuuuuużo droższe przyjecia -cos chyba to jest baaardzo zanizone
TO TYLKO KOSZTY WYNAJĘCIA DŹWIGU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tylko dźwig -powiadasz - to rzeczywiscie nie mało. Ale gmina bogata,a kalkuluje tylko włodarz,bo reszta i tak jest zawsze ..ZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO TYLKO KOSZTY WYNAJĘCIA DŹWIGU.
Oczywiście. Do tego jeszcze należy doliczyć 63,45 zł za te kalesony co Bolkowi porwały się na d...e jak przez płot próbował grubas przeskoczyć a właściwie to go wszystkie miejscowe liżyd...py próbowały podsadzić i jakoś przepchnąć. Była już gotowa ekipa TVN żeby ten historyczny moment uwiecznić i wieczorem w wiadomościach puścić, że niby Bolek pokonał mur na granicy UE. Niestety Bolek dał plamę, nie pierwszy zresztą raz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Oczywiście. Do tego jeszcze należy doliczyć 63,45 zł za te kalesony co Bolkowi porwały się na d...e jak przez płot próbował grubas przeskoczyć a właściwie to go wszystkie miejscowe liżyd...py próbowały podsadzić i jakoś przepchnąć. Była już gotowa ekipa TVN żeby ten historyczny moment uwiecznić i wieczorem w wiadomościach puścić, że niby Bolek pokonał mur na granicy UE. Niestety Bolek dał plamę, nie pierwszy zresztą raz...
wiesz ja się tylko zastanawiam co z tego miał wójt - bo poklask to chyba jedynie wśród swoich reszta smieje się i zastanawia o co chodziło z tym murem- dlaczego to wymyslił ? jak myslisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIE KTOS MOZE O STANIE WODY W KOBYLANACH?? MOZNA SIE KAPAC W ZALEWIE????PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malarz napisał:
wiesz ja się tylko zastanawiam co z tego miał wójt - bo poklask to chyba jedynie wśród swoich reszta smieje się i zastanawia o co chodziło z tym murem- dlaczego to wymyslił ? jak myslisz?
KAWAŁEK TAKIEGO MURU STANIE TEŻ W MIĘDZYRZECU. CIEKAWE JAKI "PREZYDENT " PRZYJEDZIE NA ODSŁONIĘCIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
materialista napisał:
o tylko dźwig -powiadasz - to rzeczywiscie nie mało. Ale gmina bogata,a kalkuluje tylko włodarz,bo reszta i tak jest zawsze ..ZA.
ORGANIZATOREM BYŁ POWIATOWY PSL. NACIAGNĘLI TZW. SPONSORÓW /CZYT. DARCZYŃCÓW/, DOŁOŻYŁA RADA POWIATU. A KTO NA TYM ZAROBIŁ JESZCZE NIEZŁĄ KASĘ? WIADOMO? NIE. GŁÓWNY ORGANIZATOR. CZYLI POWIATOWY PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peesel nie nadaję się do rządzenia w wymiarze krajowym, jak i lokalnym. To nadęte od gminnej pychy buraki. Żadnej propaństwowej, czy lokalnej wizji rozwoju. Jedynie nepotyzm, korupcja i selekcja negatywna. Strategia, plany rozwoju, czy pomysły na lokalną aktywność to coś, co dla peeselu brzmi złowrogo i obco. Wolą rozpijaczanych przez nich strażaków, łysawych wójtów i cynicznych, ograniczonych burmistrzów oraz pasibrzuchatych, łaknących tacy i hołdów proboszczów. Ta partyjka kurduplowatych, w przyciasnych garniturkach i spoconych dziłaczy pseudoludowych, gdzie słoma wyłazi z onuc, a wszelkie społeczne działanie odbywa się tylko i wyłącznie na rozkaz centrali od "Witosa z Podlasia", bądź od "Waldka Rozwodnika". Ich największym wrogiem jest tak naprawdę chłop polski i polska rodzina. Wlewają wiernemu jeszcze ludowi tony banialuków i nic nie kosztujących komplementów. Gdy przychodzi co do czego, zawsze godzą się na antychłopską politykę rządu. Bo nie o chłopa im chodzi, lecz o judaszowe srebrniki, które pobiera kilkudziesięciu posłów-osłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co za durnie. Wieś polską z miastem polskim łączy to, że są położone w Polsce, a więc w równym stopniu mają prawo do polskiej tradycji i historii. Szkoda wam tego pomnika, szkoda wam tego że u was go nie postawili. A do tego, który pisał, że na wsi jedynie biją kobiety - chyba sam na wsi mieszkałeś i miałeś taką sytuację w rodzinie, ale to nie znaczy, że wszędzie tak jest. Ja jestem Warszawiakiem z pochodzenia, ale wolę mieszkać na wsi. Ludzie ze wsi nie gonią tak za karierą i pieniądzem jak ludzie z miasta, są o wiele bardziej rozwinięci duchowo, i generalnie, mieszkaniec tej samej wsi, jeśli trzeba, we wszystkim ci pomoże, w przeciwieństwie do ludzi z miasta.[/quote] [quote name='MĄDRY' post='163685' date='24.08.2009, 14:16:33']no cóż.czytając powyższe posty zawistnej,zazdrosnej i niedouczonej części naszego społeczeństwa,można by zacytować sławne przysłowie: "K U N D L E ujadają a karawana idzie dalej".
Tu chciałbym uświadomić obu panów . Czy polska pomagała pobudować mur berliński ? Czy Polacy przyczynili się do jego rozbiórki ? Co ma wspólnego cegła ze stoczni gdańskiej z naszym rejonem ? Tak więc w kwestii wyjaśnienia stawia się pomniki nie związane z historią naszych terenów przy czym zapomina się o historii związanej z naszym terenem . Czy nie lepiej byłoby postawić pomnik związany z naszą historią która jest nam bliższa niż mur berliński ? Zastanówcie się panowie . Tu nikomu nie chodzi o zazdrość tylko o kolejny przykład nie kompetencji , głupoty , marnotractwa pieniędzy i chęci pokazania się (oraz możliwości zabawienia się za publiczne pieniądze ) . Więc zacznijcie myśleć głowami ludzie a nie d...mi !!!! Jeśli koś poczuł się urażony to przepraszam ale taka jest moja opinia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tu chciałbym uświadomić obu panów . Czy polska pomagała pobudować mur berliński ? Czy Polacy przyczynili się do jego rozbiórki ? Co ma wspólnego cegła ze stoczni gdańskiej z naszym rejonem ? Tak więc w kwestii wyjaśnienia stawia się pomniki nie związane z historią naszych terenów przy czym zapomina się o historii związanej z naszym terenem . Czy nie lepiej byłoby postawić pomnik związany z naszą historią która jest nam bliższa niż mur berliński ? Zastanówcie się panowie . Tu nikomu nie chodzi o zazdrość tylko o kolejny przykład nie kompetencji , głupoty , marnotractwa pieniędzy i chęci pokazania się (oraz możliwości zabawienia się za publiczne pieniądze ) . Więc zacznijcie myśleć głowami ludzie a nie d...mi !!!! Jeśli koś poczuł się urażony to przepraszam ale taka jest moja opinia
Nie tylko Twoja ale jeszcze wielu mieszkańców .Problem w tym ,że wybory blisko a tu nie ma się czym pochwalić ,nie ma co otwierać/chyba,że butelki na ludowych imprezach/ale tego niechce TV transmitować to dobrze przyciągnąć chociaż kawałek betonu z niemieckiego wysypiska zawsze coś tam przynajmniej tzw. lokalna gadzinówka coś napisze a może i coś w tv wspomną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tu chciałbym uświadomić obu panów . Czy polska pomagała pobudować mur berliński ? Czy Polacy przyczynili się do jego rozbiórki ? Co ma wspólnego cegła ze stoczni gdańskiej z naszym rejonem ? Tak więc w kwestii wyjaśnienia stawia się pomniki nie związane z historią naszych terenów przy czym zapomina się o historii związanej z naszym terenem . Czy nie lepiej byłoby postawić pomnik związany z naszą historią która jest nam bliższa niż mur berliński ? Zastanówcie się panowie . Tu nikomu nie chodzi o zazdrość tylko o kolejny przykład nie kompetencji , głupoty , marnotractwa pieniędzy i chęci pokazania się (oraz możliwości zabawienia się za publiczne pieniądze ) . Więc zacznijcie myśleć głowami ludzie a nie d...mi !!!! Jeśli koś poczuł się urażony to przepraszam ale taka jest moja opinia
Po pierwsze, wyraz niekompetencja pisze się razem, a to już wiele mówi o Twoich kompetencjach. Po drugie pochwal się swoją znajomością historii związanej z naszym terenem, przypomnij ją i rzuć propozycję. Po trzecie, ( przez analogię można by zapytać) co ma wspólnego Popiełuszko, Reymont i jeszcze kilku innych z Terespolem, a mimo to mają tam swoje ulice. Po czwarte, tak się składa, że to właśnie Polacy przyczynili się do rozbiórki tego muru, a pomnik w Kobylanach wyraża pewien symbol, ideę. Po piąte, Twój tok rozumowania dowodzi jedynie, że to właśnie Ty powinieneś zacząć myśleć głową a nie d.....!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pol napisał:
Po pierwsze, wyraz niekompetencja pisze się razem, a to już wiele mówi o Twoich kompetencjach. Po drugie pochwal się swoją znajomością historii związanej z naszym terenem, przypomnij ją i rzuć propozycję. Po trzecie, ( przez analogię można by zapytać) co ma wspólnego Popiełuszko, Reymont i jeszcze kilku innych z Terespolem, a mimo to mają tam swoje ulice. Po czwarte, tak się składa, że to właśnie Polacy przyczynili się do rozbiórki tego muru, a pomnik w Kobylanach wyraża pewien symbol, ideę. Po piąte, Twój tok rozumowania dowodzi jedynie, że to właśnie Ty powinieneś zacząć myśleć głową a nie d.....!!!!!!!!!!!
A więc w końcu godny rozmówca który jest wierny swoim towarzyszom . Na to czekałem . Już chwalę się znajomością historii . Trzeba było postawić pomnik dla powstańców styczniowych . Czemu na placu wolności w Białej Podlaskiej nie jest postawiona tablica która upamiętniałaby zamordowane tam osoby przez Niemców. Co do przyczyniania się Polaków w rozbiórce muru to jestem ciekaw jak się przyczynili domyślam się że chodzi Ci o to że w Polsce upadła komuna i to była przyczyna rozbioru muru . Teraz tak co do twojego stylu pisania postów . Widać że jesteś osobą która od razu skacze na swojego oponenta bo wskazuje na to pierwsza linijka postu . Moim zdaniem jest to dobry styl na osoby o słabym charakterze i uległe na mnie to nie zadziała i nie myśl że tym postem i wytknięciem mojego błędu uda Ci się mnie uciszyć ( Wszakże mylić się jest rzeczą ludzką . Ale nie do przesady tak jak to robią PSL-owcy). Ja nie należę do radnych z naszych gmin że nie myślę tylko słucham się wielkich panów na stołkach . A na koniec niech Niemiecka historia pozostanie w Niemczech a Polska w Polsce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż to prawda że Polacy przyczynili się do upadku muru berlińskiego. W zamian za to Niemcy postawili mur na Bugu i granicy wschodniej! Jest to mur strefy Schengen! Jest to mur niewidoczny ale o wiele skuteczniejszy niż ten dzielący Berlin! Mur nie do przebycia z tej i z tamtej strony zamknięty na głucho! Najbardziej stracili przez to mieszkańcy powiatu bialskiego! Najbardziej stracili gospodarczo ale też i kulturowo i moralnie! I nie pomoże tutaj radio nadające po białorusku programy jak kiedyś Radio Wolna Europa! Nic nie zastąpi bezpośrednich kontaktów! Nie nadrobi też ich starosta łajzowski który nieustannie jak "latający holender" skacze za ten mur! Nieustannie go obala głosząc fałszywie zniesienie wiz i przywrócenie małego ruchu granicznego! A ten mur jak stał tak stoi a wiz jak nie dawali tak nie dają! A on gada jak gadał i co rusz zwołuje konferencje do Koroszczyna i obiecuje nowe terminy których nikt nie dotrzymuje! Dlaczego więc pseudo władza stawia temu poronionemu pomysłowi pomniki? A dlatego że ta pseudo władza z "bolkiem" na czele ma mieszkańców w "głębokim poważaniu" (czyt. w d.u.p.i.e) Pseudo władza dba tylko i wyłącznie o swój prywatny interes no może jeszcze najbliższej rodzinki i kolesi z partii zielonej pod wodzą poety Franciszka! A może ten mur to po to żeby Podlasiacy nie uciekli na Białoruś przed pseudo dobrobytem ojrosajuza? No bo jak by tak uciekli to władza sama się jednak nie wyżywi wbrew temu co twierdził były min propagandy Urban!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbycho, Lecho, Tadzio będą nawiązywać do staropolskiej tradycji czekam tylko na parę słów jak pomogą w tej trudnej sytuacji rolnikom na swoich nivach. Wzniosą toast i wypiją "Zdrowie Wasze w gardła nasze". Po Dożynkach pojadą do domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zbycho, Lecho, Tadzio będą nawiązywać do staropolskiej tradycji czekam tylko na parę słów jak pomogą w tej trudnej sytuacji rolnikom na swoich nivach. Wzniosą toast i wypiją "Zdrowie Wasze w gardła nasze". Po Dożynkach pojadą do domu.
a gdzie zgubiłes ...Krzycha --oj popraw się i wpisz jeszcze pryncypała -gospodarza- szukam go i szukam a jego < nietu> wpisz -ok? a co u pani Wójtowej? jak po tym wiekim szoł boję się,że i mnie zaraz obrońca skrytykuje za błędy -ale widzę,że jest nas więcej to moze jakoś sobie poradzimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzniosą toast i wypiją "Zdrowie Wasze w gardła nasze". Po Dożynkach pojadą do domu. Bo przecież iść by nie mogli pijani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pol napisał:
Wzniosą toast i wypiją "Zdrowie Wasze w gardła nasze". Po Dożynkach pojadą do domu. Bo przecież iść by nie mogli pijani.
Swięte słowa -masz rację-POJECHALI! podobnie jak po uroczystej sesji zaprzysiężającej niegdyś radnych , którzy to spośród siebie wybrali wójta .Ten z wielkiej radości urządził jak zwykle huczny jubel ,jak zwykle z funduszu reprezantycyjnego.Szkoda jedynie że zginął tak super facet, lekarz i oczywiscie nowo wybrany radny. Wracał z ...uroczystej sesji.Nie było nikogo tko powstrzymałby go od tego samobójczego powrotu. Ciekaw jestem co na to Krzych? czy jeszcze czasem wspomni swojego kompana ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patriota napisał:
Swięte słowa -masz rację-POJECHALI! podobnie jak po uroczystej sesji zaprzysiężającej niegdyś radnych , którzy to spośród siebie wybrali wójta .Ten z wielkiej radości urządził jak zwykle huczny jubel ,jak zwykle z funduszu reprezantycyjnego.Szkoda jedynie że zginął tak super facet, lekarz i oczywiscie nowo wybrany radny. Wracał z ...uroczystej sesji.Nie było nikogo tko powstrzymałby go od tego samobójczego powrotu. Ciekaw jestem co na to Krzych? czy jeszcze czasem wspomni swojego kompana ?
http://www.polonica.net/album_zydokomuny.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam http://www.youtube.com/watch?v=SHlxlJ46N_E Bo co nam dał Okrągły Stół: Bolkom dał władzę, Komuchom kasę, A społeczeństwu, dał cały ch***.
Ostatnio edytowany 30 sierpnia 2009 r. o 21:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to się podobało, coraz fajniejsze imprezy robi wójt, tak trzymać.Na tych ujadających proponuję nie zważać, to żałosne osobniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...